Pokračování legendární série

Mafia 2 Joeovo dobrodružství

Pokud byste chtěli zjistit jaký byl Joeův životní osud v době, kdy Vito seděl ve vězení, nezbude Vám nic jiného, než si zahrát tento přídavek do hry. Budete hrát za Joea budete mu muset pomoci dostat se ze všech potíží. Za Joea budete muset splnit pět hlavních misí, které jsou doprovázeny asi dalšími dvaceti drobnými úkoly, které nijak nenadchnout. Během hry za Joea budete vyzvedávat dodávku plnou zbraní, závodit skrz celým městem a dokonce sledovat svědky. Kritika však praví, že jsou pouze o vyškrtnuté mise ze scénáře a zasazené ho hry jinak než bylo v plánu.

Během hraní V8s jistě napadne, že takové mise mohli být již v základní verzi. Kritika opět uvažuje zda mělo jít prvotně o datadisk a nebo jedná-li se o pokusy vylepšit odfláknutou původní verzi. Kdo však dvojku hrál, nemůže říct, že by na hře bylo něco odfláknuté. Během hraní za Joea si vyzkoušíte honičku po zamrzlém jezeře a také budete muset vyloupit supermarket. Je škoda, že tyto skvělé mise jsou doplněny naprosto zbytečnými úkoly.

Pokud se rozhodnete si přídavek koupit, budete muset z kapsy vytáhnout částku kolem 200 korun. Za tuto částku dostanete velice slušných sedm hodin hraní navíc. Hned první mise v přídavku je velmi efektivní a měla by být příklad pro tvorbu těch slabších misí, kdy máte pouze pocit, že autor chce abyste ztratili čas.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Mafia 2 přídavky a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Máte rádi budovatelské strategie? Vyzkoušejte hru zoomumba online pro všechny přes webový prohlížeč. Další z možný her, které si můžete zahrát na dalším serveru jsou karetní hry.