Pokračování legendární série

Mafia 2 auta

Vozidla v Mafii 2 budou zcela jiná než v jedničce. Ve hře bude automobil Vaším jediným dopravním prostředkem, protože ve hře nenajdete ani kola či motocykly, což je docela velká škoda, byly by jistě příjemným oživením. Ve hře narazíte asi na 50 modelů vozidel. Hra opět nemá licenci na na pravá jména vozidel. Budete se tedy muset stačit s názvy Schubert, které znáte již z prvního dílu hry a také dalším je třeba Potomac, který nám bude nápadně připomínat Pontiac. Auta jsou velmi dobře graficky zpracována a najdete na nich odlesk nárazníku, odrazy okolních budov a podobně.

Samozřejmě za jízdy v dešti bude auto vypadat špinavě. Během celé hry se budete muset učit vykrádat automobily a vyhazovat jejich záklopky. Pokud nebude mít čas nebo Vás odemykání nebaví, můžete jednoduše vyrazit okénko a dveře si otevřít klikou, která je vevnitř. Nejrychlejším automobilem ze hry je Walter Rocket, který dosahuje maximální rychlosti 201 kilometrů v hodině. S takovým tempem Vám nebudou stačit ani policisté, kteří to vytáhnou na 190 kilometrů v hodině. Ve hře budete moci řídit také autobus, ale pouze v případě, že jej ukradnete, protože v žádné misi nefiguruje.

Na autech budete moci odřít lak, urazit dveře či kapotu. Opravit je budete moci v dílně, kde si vyměníte i kola a vylepšíte motor. Najdete i lakovny a myčky, které jsou na benzinových pumpách.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Mafia 2 a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Máte rádi budovatelské strategie? Vyzkoušejte hru zoomumba online pro všechny přes webový prohlížeč. Další z možný her, které si můžete zahrát na dalším serveru jsou karetní hry.