Pokračování legendární série

Cheaty na Mafia 1

Mnoho hráčů využívá při hraní her cheaty. Samozřejmě, že si nemohou říkat praví hráči, protože podvádí. Díky cheatům získávají nesmrtelnost, peníze, lepší schopnosti a mnoho dalších věcí. Přesto pokud si stále chtějí hru usnadňovat dopřejeme jim to a my regulérní hráči si budete užívat pocit, že jsme lepší než oni.

V Mafii to funguje tak, že mnohé cheaty fungují pouze na přesných verzích hry. Deaktivace cheatu proběhne stejně jako jeho aktivace, tedy pouhým napsáním. Nebudete muset vyvolávat konzolu a nebo je zadávat po zmáčknutí klávesy enter. Stačí je prostě jednoduše napsat. První důležitý cheat je „krefjeyivot“. Díky tom heslo získáte plný život, jde však použít pouze jednou za načtení hry.

Cheat „boxer“ způsobí to, že se Vám všechno co držíte v ruce zvětší. Žádný praktický význam to však nemá. Cheat „municak“ slouží k doplnění nábojů, je však aktivní pouze do dalšího načtení hry. Nyní se dostaneme k velmi zábavnému cheatu. Pokud napíšete „parnik“ a počkáte než pojede po řece tanker, nejlépe se sniperkou v ruce, abyste si jej mohli pěkně přiblížit, tak uvidíte parodii na Titanic. Pokud do hry napisete“cornufse“, pak budete moci krást všechna auta již od začátku hry. Posledním cheatem je „cumdal“, kdy již podle názvu poznáme, že zvětšuje dohled. Funguje však pouze na verzi 1.2.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Mafia a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Máte rádi budovatelské strategie? Vyzkoušejte hru zoomumba online pro všechny přes webový prohlížeč. Další z možný her, které si můžete zahrát na dalším serveru jsou karetní hry.