Pokračování legendární série

Mafia 1 mody

Na Mafii jedna vyšla celá řada módů, které upravují celkový vzhled hry nebo doplňují bonusové mise. Jeden z velice zábavných módů, který však instalujte až po dohrání hry je Mafia Hen Mod. Díky němu se postavy Tommyho, Paulieho a Sama změní na slepice a Morrelo se změní na příšeru. V tomto módu nebudete moci střílet, je tedy logické, že hra se nedá dokončit. Také existuje mnoho módů, které přidávají bonusové mise. Tyto mise se odehrávají na různých místech po celém městě, jedním z nich je například nemocnice. Některé módy kompletně mění vzhled města. Díky nim budete mít nové chodníky a silnice. Některé módy dokonce změní Vaši pozici ve hře. Stanete se policistou a budete bojovat tentokrát na správné straně zákona, což je samozřejmě nuda.

Pokud Vás jako každého druhého hráče štvala velmi pomalá auta, pak díky módu Faster Cars, budete moci jet v taxíku až 150 kilometrů v hodině. Jiné módy spojené s dopravou zase přidávají nové modely automobilů. Existují také módy, které Vám do mapy udělají důležité značky. Najdete zde pak například zastávky tramvaje a další důležité věci. Naprosto nejžádanějším módem je Footpath a Road Mod. Díky nim budete moci auta a vybavení změnit na 30. léta a na moderní vozy. Předělat si také můžete hotel Corleone do 21. století.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Mafia a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Máte rádi budovatelské strategie? Vyzkoušejte hru zoomumba online pro všechny přes webový prohlížeč. Další z možný her, které si můžete zahrát na dalším serveru jsou karetní hry.