Pokračování legendární série

Gangstri.com online hra

Online hry jsou oblíbenou zábavou pro malé i velké. Dlouhou dobu Vás dokážou pobavit a svými cíly a celkovým možným vývojem Vaší postavy či místa Vás stále lákají hrát je znovu a znovu. Klasikou v této oblasti je i gangstri.com online hra, kde je, stejně jako v dalších hrách typu Moje Mafie, Vaším úkolem vžít se do opravdového mafiána.

Princip online hry gangstri.com

Možná se s pojmem mafia hra setkáváte poprvé, a tak nevíte, co očekávat od těchto her, jako jsou právě gangstri.com online hra. Jedná se tedy o dlouhodobou online hru, kterou hrajete přímo ve svém prohlížeči. Nic tak nepotřebujete instalovat nebo stahovat. Ke svému účtu se vracíte díky registraci, kterou provedete na stránkách online hry ganstri.com hned na začátku svého hraní. Zde si vyberete svou přezdívku, heslo a zemi, ve které chcete začít.  Po aktivaci účtu pak ihned můžete začít hrát.

Samotné hraní online hry ganstri.com spočívá ve vylepšování Vaší postavy tím, že ji dáváte příkazy, které jsou v nejrůznějších nabídkách. Můžete tak páchat krádeže, únosy, vraždy, ale také nabízet prostitutky, trénovat v posilovně nebo si zajít do kasina. Všemi akcemi získáváte nebo naopak ztrácíte peníze. Ze zločinů pak můžete získat i zkušenosti, které Vás posouvají v žebříčku hráčů výše.

Celkovým cílem je pak dostat se od úplného Nováčka až po opravdového Kmotra, kterého budou mít všichni v úctě, bude mít dostatek peněz a bude moci kdykoliv a kdekoliv zavraždit nebo spíše dát zavraždit jakéhokoliv hráče, kterého ganstri.com online hra obsahuje.

Gangstři online hra

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Moje Mafie a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Máte rádi budovatelské strategie? Vyzkoušejte hru zoomumba online pro všechny přes webový prohlížeč. Další z možný her, které si můžete zahrát na dalším serveru jsou karetní hry.