Pokračování legendární série

Gauneri.cz česká mafiánská online hra

Gauneri.cz česká mafiánská online hra jsou jednou z prvních mafiánských her, který u nás vznikly na systému Moje Mafie. Díky svému dlouhému fungování se staly gauneri.cz jednou z nejhranějších her tohoto typu. Rozhodně však nelze říct, jestli právě věk těmto hrám pomáhá k úspěchu.

Tato hra je založena na principu hraní prostřednictvím webového prohlížeče. Nepotřebujete tak nic stahovat ani instalovat. Podmínkou, kterou si gauneri.cz česká mafiánská online hra klade, je pouze registrace, kterou je nutno potvrdit emailem. Touto registrací získáte svoji postavu, kterou máte za úkol postupně vylepšovat.

Vylepšování probíhá plněním nejrůznějším úkolů, jako je provádění nejrůznějších zločinů včetně vražd, hraní o peníze v kasinu, prodej prostitutek apod. Díky textovým příkazům si prostě vyzkoušíte všechno, co do mafiánského světa patří. Gauneri.cz online hra Vám tak nabízí možnost závodit s auty, která ukradnete stejně tak dobře jako hrát poker s ostatními online hráči. S těmito různými aktivitami budete nabírat sílu, získávat prestiž a pomalu postupovat v žebříčku hodností. Ti šťastnější nikdo v průběhu hraní nezavraždí, takže budou mít možnost dostat se až na nejvyšší hodnost.

Online hra gauneri, která získala název podle stejnojmenného filmu Quentina Tarantina, je tak zajímavou alternativou k nejrůznějším dobyvačným online hrám typu Travian či Divoké kmeny.

Gauneři online hra

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Moje Mafie a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Máte rádi budovatelské strategie? Vyzkoušejte hru zoomumba online pro všechny přes webový prohlížeč. Další z možný her, které si můžete zahrát na dalším serveru jsou karetní hry.