Pokračování legendární série

Malaitalie.cz online hra

Opravdu povedenou hrou ze světa mafie je malaitalie.cz online hra, která Vás provede kompletní kariérou mafiána od absolutního nováčka možná až po samotného kmotra. Kam se se svou mafiánskou postavou propracujete, je totiž pouze na Vás.

Jak začít hrát online hru Malaitalie.cz?

Abyste začali hrát, stačí navštívit stránky online hry malaitalie.cz, kde je nutné se zaregistrovat. Registrace však trvá pouze okamžik, stačí si zvolit Vaše uživatelské jméno, heslo a zemi, ve které chcete začít. Pak už se můžete pustit do samotné hry.

Začátky samozřejmě bývají vždycky těžké, a ne jinak to je i ve hře malaitalie.cz takže při prvních pokusech o nerůznější zločiny možná nebudete zrovna úspěšní. S každým dalším pokusem však porostou Vaše zkušenosti a také pravděpodobnost, že se Vám daný zločin povede. Pokud ano, můžete z něj získat i peníze, které se Vám budou hodit při nakupování zbraní či hrátkách v kasinu.

Co ještě Malaitalie.cz nabízí?

Malaitalie.cz online hra nenabízí samozřejmě jen klasické krádeže, únosy, vraždy a další zločiny, ale celou škálu dalších mafiánských činností. Můžete nabízet prostitutky, vyrábět drogy, obchodovat s akciemi nebo zajít do kasina, kde na Vás čekají automaty, Black Jack, Poker a další hry. V těch je samozřejmě možné si také hezky přivydělat.

Své zážitky můžete sdělovat dalším hráčům malaitalie.cz online hra ve společném fóru nebo na mini-chatu. Ale pozor, je dobré se příliš nechlubit svým majetkem a přidat se do správné mafiánské rodiny, která Vám bude krýt záda. Při neopatrnosti se totiž snadno můžete stát terčem vražedného útoku od jiných hráčů této online hry, jež se Vás chtějí zbavit.

Malá Italie online hra

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Moje Mafie a označen , , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Máte rádi budovatelské strategie? Vyzkoušejte hru zoomumba online pro všechny přes webový prohlížeč. Další z možný her, které si můžete zahrát na dalším serveru jsou karetní hry.