Pokračování legendární série

Moje Mafie, Mafia

Svět online her se neustále rozšiřuje a možností, co hrát je již na internetu bezpočet. Zajímavou možností, jak nahlédnout do zákulisí takovéto hry je vytvořit si svou vlastní hru. Ne každý má však dostatek zkušeností a možností pro tvorbu dobré online hry, která by přilákala dostatečný počet hráčů na opravdu záživné hraní. O to zajímavější je projekt Moje Mafie, která Vám toto umožní bez jakýchkoliv znalostí kódování.

Pokud hledáte informace Moje Mafie – o http://www.mojemafie.cz, vězte, že princip je jednoduchý. Díky propracovanému systému, který je připraven pro jednoduchý vývoj hry, vytvoříte svou originální Mafia hru, kde budou hráči soupeřit o sílu, peníze a prestiž, a budou doufat, že právě oni se propracují až do vysněné pozice Kmotra.

Po registraci na zmíněných stránkách Moje Mafie si přímo sami začnete vytvářet novou hru. Začít můžete designem celé hry, volit můžete ze vzhledů zdarma i těch placených. Po základním nastavení pak už můžete vše volit pouze podle Vašich představ. Snadno přidáváte další funkce a atrakce hry, jako je herní automat, poker, závody s auty nebo různé minihry. Jak si svou Mafia hru vytvoříte je pouze na Vás. Za každé vylepšení platíte malý poplatek, který se Vám však s počtem online hráčů může vrátit.

Za každého hráče, který si u Vás zakoupí kredit za reálné peníze totiž část peněz, jako tvůrce Moje Mafie hry, dostanete. Částky nejsou samozřejmě pro jednotlivce nijak závratné, s rostoucím počtem aktivních hráčů ale může celková vyplacená částka příjemně stoupnout.

Moje Mafia online

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Moje Mafie a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Máte rádi budovatelské strategie? Vyzkoušejte hru zoomumba online pro všechny přes webový prohlížeč. Další z možný her, které si můžete zahrát na dalším serveru jsou karetní hry.