Pokračování legendární série

Vrahouni.cz online hra

Mafiánské hry jsou založeny na hraní v internetovém prohlížeči, kde označováním textových příkazů, dáváte pokyny své postavě a snažíte se ji co nejvíce vylepšit. Jednou z takovýchto her je i online hra vrahouni.cz.

Jestliže jste již nějakou mafia hru nehráli, vězte, že vrahouni.cz online hra se nijak nevymyká klasickému pojetí mafiánské světa. Po krátké úvodní registraci na stránkách online hry vrahouni.cz a aktivaci Vašeho účtu přes email se ihned můžete pustit do hraní.

Nevíte-li, kde začít nevadí. Zvolit můžete cokoliv, protože na počáteční období jste pod ochranou, takže Vás nikdo nemůže zabít ani poranit a okrást. Jediným nebezpečím pro Vás je tak vězení, kam se dostanete ze začátku díky svým malým zkušenostem velmi často. Čím častěji budete ve hře vrahouni.cz zkoušet nejrůznější zločiny, tím lépe Vám půjdou, protože se budou zvyšovat nejen Vaše zkušenosti a hodnost, ale také pravděpodobnost u jednotlivých zločinů.

Kromě provádění klasické nelegální činnosti samozřejmě můžete vydělávat peníze i jiným způsobem. Velmi oblíbené je zaměstnávat prostitutky, obchodovat s akciemi nebo si jít zahrát do kasina. Tam na Vás čekají automaty, stoly s možností hraní rulety, pokru i black jacku. Které z možností využijete je pouze na Vás. Vrahouni.cz online hra Vám prostě nabídne klasickou mafiánskou zábavu ve všech oblastech tohoto světa.

Vrahouni online hra

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Moje Mafie a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Máte rádi budovatelské strategie? Vyzkoušejte hru zoomumba online pro všechny přes webový prohlížeč. Další z možný her, které si můžete zahrát na dalším serveru jsou karetní hry.